Milenka, přítelkyně, friend with benefits aneb můj pohled na věc

17. září 2015 v 10:55 | Ivanka |  Postřehy ze zámku i podzámčí
Zdravím všechny holky, které zavítaly na moje stránky!!
A teda i ty kluky, aby jim to nebylo líto, i když tento článek není úplně pro ně... :-)

Už jsem podobný článek kdysi psala na svůj předchozí blog. Tuším, že se článek jmenoval ,,Od podváděné k milence" a více méně jsem se bičovala za to, že dělám něco, co jsem dřív sama odsuzovala. Nicméně už jsem o něco starší, zkušenější a hlavně daleko méně naivní. Už chápu, že jsou věci, které se stát můžou a vlastně tak ani nejsou myšleny. A světe div se, může k nim patřit i nevěra. Ale teď už úplně k věci.

Přítelkyně:
Roli přítelkyně si myslím zvládám (spíše jsem zvládala) v celku uspokojivě. Pro muže, kterého miluji, jsem ochotná udělat cokoliv, ale zároveň si umím dupnout, když už se dostáváme do krajních mezí. Dokážu udělat dobrý dojem na jeho přátele, v hádkách hledám kompromisy, nejsem moc náladová (když odmyslíme stavy hloubání nad nesnesitelnou lehkostí bytí), jsem vtipná, umím vařit a v posteli nejsem úplné prkno. Navíc jsem samostatná, takže mi nevadí, když jde na pivo s kamarádama a já sedím doma a naopak mi nedělá problé někam vyrazit jen se svými přáteli.
Velké pro pro dívky je, že víme, na čem jsme, že víme, co čekat.
A mínus? Nuda. I když vymýšlíte kdejaké fiškuntálie, po čase je to jako házet hrách proti zdi. Nejde o to, že bychom seděli doma na zadku a nebavili se nebo tak... I když objevujeme nová místa, jídla a klidně i polohy, něco tam chybí. Já to řeším tak, že si jednou za čas odskočím do cizí postele a zase je všechno v pořádku.

Milenka:
Milenka, se kterou chlapec podvádí svoji přítelkyni/ženu. Takže... jestli jste jeho jediná ,,stálá milenka", tak je to krásná pozice. Máte své jistoty a znáte své místo, respektive svoji roli, ze které nemůžete vystoupit. Muž je k vám pozorný, chce si vás udržet.
Mínusy - musíte na to mít povahu, kterou já prostě neměla... Nesmíte se zamilovat!! A musíte si uvědomit, že pokud to bude na pár let, tak asi za nějakou dobu budete chtít rodinu a on tu svou kvůli vám neopustí.

Kamarád s výhodama:
Stálá či příležitostná milenka svobodného chlapce. Takhle pozice je kupodivu daleko křehčí než klasický milenecký poměr. Většinou vzniká, když ani jeden nemá partnera a jedinou možností, jak si užít bez závazků, se stává friend with benefits. Ale ani tohle nebývá tak úplně free, jak se to tváří. I když jste oba dostatečně zralí na to, abyste takový vztah zvládli, přichází další neovlivnitelná komplikace - láska. Buď on do vás nebo vy do něj. To je oříšek, co? Jak se najednou zachovat? Většinou jste rozumní, všechno ukončíte, na pár týdnů se přestanete vídat a až to trochu přebolí, zajdete na pivko. Nebo dvě, tři, pět a najednou se proberete nahá v jeho posteli a nevěříte vlastním očím. Nebo spíš činům. Trochu se dá ubránit, abyste se do kluka nezamilovala. Rada je jednoduchá, nesmíte ho nechat, aby vás udělal. Při ženském orgasmu totiž v mozku vznikají vazby, na základě kterých se zamilováváme. Taková malá zrada našeho vlastního těla. Není to stoprocentní, ale lepší než nic. (Orgasmus vám nesmí způsobit on, vy sama klidně můžete i v jeho přítomnosti)
Druhá možnost (která se vždycky stane mě) je, že váš benefiťák potká někoho jiného, do koho se zakoukaje. Pak buď zruší benefity, nebo se dostáváme k první možnosti milenky. Věřte mi ale, že pro mě nebylo nikdy nic horšího, než když si můj benefitový kamarád někoho našel. Vždycky jsem se cítila zbytečná, odkopnutá, druhá... Někdo, kdo ode mě nic nečekal, stejně utekl...

Abych to shrnula. Ve všech těchto pozicích jsem se ocitla. V některých mi bylo dobře, v jiných méně, každopádně každá mi něco dala. Momentálně jsem ve třetí možnosti, ale můj benefitový přítel se nejspíš zakoukal do jiné. Zatím se tváří, že ho nechce, takže ze mě je ta, co zahřívá postel, když Tatiana nechce. Ale někdo to dělat asi musí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 19. září 2015 v 3:33 | Reagovat

Velmi zajímavé a výstižně popsané, jaké rozdílné role my ženy zvládáme, je to úžasný článek, dávám palec nahoru...

2 Jana Jana | E-mail | Web | 19. září 2015 v 11:54 | Reagovat

Noooo ... Odskočit si do jiné postele nezvládám - prostě toho chlapa pošlu do prdele a raději mám já milence :D Takže co se týče lovu, jsem celkem dominantní a vím, co chci - kámen úrazu nastává, když jde o vztah, kde chci být submisivní a chlapi to nerozdýchají a čeakjí, že budu stále velet. Milenka jsem byla a moje svědomí to nedávalo. A kamarád s benefity? Taky dobrá možnost, jen to, co píšeš na konci - to je hodně veliká daň, kterou nemám ráda :(

3 Awy Awy | Web | 19. září 2015 v 22:58 | Reagovat

Páni. No ale zkusit se má přece jen všechno. Hold ale někdy je těžké se nezamilovat :)

4 Betty Betty | E-mail | Web | 27. září 2015 v 14:11 | Reagovat

Jsem ještě panna, takže nevím, jak se k tomuhle článku vyjádřit. Snad jen tak, že učit se dá i ze zkušeností jiných, takže ti děkuju, že jsem si mohla přečíst tvůj názor. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama