...ušla dlouhý kus překrásné cesty

2. října 2018 v 20:27 | Ivanka |  O princezně, která...
Co se stalo?
Co se stalo?
Co se stalo?

Všechno!
Nebo minimálně strašně moc!

Přátelé, drazí a milí,
snažím se psát souvisle, ale nejde to. Jsem všeho tak strašně moc plná, že to prostě jen tak vychrlím. Rekapitulovala jsem si v hlavě poslední události a nestačila se divit. Divte se se mnou ve čtyřech krátkých bodech!


1. Už zase pracuju, poprvé oficiálně a na plný úvazek
Hurá hurá, volejte sláva a pět dní se radujte! Ivanka se vyflákla na školu (bohu díky za to) a našla si práci. Placenou. Práci, ve které má nárok na dovolenou. Práci, ve které může jít i na nemocenskou. Joj boha, toho se nikdo nenadál! No ale zas abych nepřechválila, jsem tam půl roku a za dva měsíce mi končí smlouva na dobu určitou. Dneska mi přišel mail, že si s manažerkou dáme "zpětnou vazbu" kvůli končící smlouvě. Uvidíme, jestli je to OK nebo KO.

2. Brázdím silnice!
Jou jou, dělám si řidičák. Od osmnácti na to myslím a teď je to tady. Sjíždím cesty jako drak a v pondělí mám zkoušky. Snad všichni přežijeme!

3. Jak se staví sen
...v Kounicích. Koupili jsme dům. Zatím renovujeme, do Vánoc snad už budeme bydlet.

4. Budoucí mladá paní Ivanka Mároušková
Tím se dostáváme k poslednímu bodu - jsem ZASNOUBENÁ. Jsem zasnoubená. Jsem zasnoubená... Pořád mi to zní tak zvláštně. Kolikrát za život tak člověk tuhle větu řekne? Jsem zasnoubená. Bylo to jen tak jednoho pondělí po práci. Klečel na prahu mezi kuchyní a ložnicí, v dlaních otevřenou krabičku s diamantovým prstenem a já měla v ruce ještě nákup.
Výsledek obrázku pro princess wedding
Za dva dny mám dvaadvacet a už mám tohle všechno.
Jsem šťastná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rogue Rogue | Web | 5. října 2018 v 17:22 | Reagovat

Zrovna nedávno jsem navštívila tvůj blog a říkala si, jak se Ti daří a zda někdy napíšeš článek, abysme se dozvěděli, jak se máš. Jsem ráda, že jsem se dočkala a ještě raději čtu takto krásné zprávy. Moc Ti gratuluji a do budoucna přeji jen to nejlepší ♥
Jak dlouho mě to bude bavit v práci jsem sama zvědavá :D Doufám, že dlouho, když to mám dělat celý život ;)

2 Eva Eva | Web | 15. října 2018 v 20:31 | Reagovat

Ahoj,
Až dnes jsem si přečetla komentář, který jsi mi psala k jednomu z mých článků. Jen jsem Ti chtěla poděkovat za věcnou kritiku. Je pravda, že s pravidly pravopisu a toho jak správně psát, mám problém. Zkrátka píšu, jak to cítím a jak chci. Děkuji!Udělalo mi obrovskou radost číst něco, co dalo smysl. Budu z tvých rád čerpat pro další psaní. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama